Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Distribütörlük Sözleşmesi Çevirisi

NPT Translation, yüzlerce uluslararası ünlü firmanın iş ortağı konumunda 20 yıllık tecrübesi ile distribütörlük sözleşmesi tercümesi hizmeti vermektedir.

Firmamız kurumsal müşterileri ile 20 yıllık özenli bir çalışma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Buna göre bir çok ulusal ve uluslararası firmanın tercüme ihtiyaçlarını üstlenmiştir. NPT Translation kurumsal müşterilerine özel avantajlar sağlayan, alanında uzman tercüman kadrosu ile kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti sunan, sektörünün lider firmalarından biridir.

Distribütörlük Sözleşmesi Nedir?

Distribitör, şirket ürünleri hakkında bilgi veren, şirket ile sözleşmeli çalışan, ürün dağıtımı görevini üstlenen kişiye denir. Aynı zamanda bu distribitörler başka kişileri de bu iş için teşvik ederler. Distribitörler müşterilere şirketin ürünlerini en iyi şekilde tanıtırlar ve ürünleri satmaya çalışırlar. Sattıkları her bir ürün için de belli oranlarda pay alırlar.

Bir şirket başka bir yerde bir bayi açmak isterse ilk olarak bir distribütör bulur ve onunla anlaşma yapar. O distribütör de şirketin ürünlerini kendi bölgesinde satmaya çalışır. Peki, ama yurt dışında bayilik açmak istersek nasıl olacak. Bunun için de öncelikle bir distribütör bulacağız ve onunla hem kendi dilimizde hem de onun bulunduğu ülkenin dilinde bir distribütörlük antlaşması yapacağız.

Tabiki de bu anlaşmayı diğer dile çevirmek o kadar kolay bir iş değil. Bunun için uzman olmak gerekiyor çünkü yapılacak en ufak bir yanlış çeviri çok büyük olumsuzluklar doğurabilir. Distiribitörlük anlaşması tercümesi arıyorsanız hiç durmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıllardan beri süregelen tecrübemiz sayesinde sizlere eksiksiz ve doğru bir şekilde Direktörlüklük anlaşması tercümesi yapıyoruz. Türkçe ve diğer diller arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklardan dolayı da çeviri yaparken oldukça dikkat edilmelidir. Eksiksiz ve doğru çeviriyi her çevirmen yapamaz bunun için o dili en ince ayrıntılarına kadar bilmek gerekir. Eksiksiz ve doğru çeviri için bize ulaşın.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?