Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

E-Mail Tercüme Hizmetleri

NPT Translation ofisi uzman kadrosu, kaliteli, güvenilir, hızlı hizmet anlayışı ile e-mail tercüme hizmetleri vermektedir.

Kurumsal müşterilerine, öğrencilere ve öğretim görevlilerine uygun fiyatlı tercüme avantajı saylayan tercüme büromuz, hızlı kargo, acil tercüme, süresiz tercüme arşivleme gibi eşsiz özelliklerle donatılmış, kaliteli bir hizmet verme anlayışındadır. 20 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve bilinçle hareket eden, kaliteli hizmet prensibiyle çalışan ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen NPT Translation, e-posta çevirisi hizmeti ile de fark yaratıyor.

E-Posta Tercümesi

Şirketler her türlü yurt dışı görüşmelerini hızlı, etkili ve resmi bir haberleşme yöntemi haline gelen ‘e-mail’ (elektronik mektup) aracılığıyla yürütmektedir. Günümüzde bir çok firma ve resmi yazışmalar uluslararası çapta yapılmaktadır. Bu nedenle e-posta yazışmaların da yabancı dilde yapılması gerekmektedir. Ancak farklı dillerde iletişim kuran insanlar sözlü olarak bile yanlış anlamalar yaşayabiliyorken yazılı iletişimde durum daha vahim olabilmektedir. Bu nedenle bir çok gerçek ve tüzel kişi e-mail çeviri hizmeti almaktadır. E-posta içeriklerini tercüme ederek  müşterisine sunan hizmet sayesinde uluslararası iletişim daha güvenli ve sağlıklı olmaktadır.

Neden NPT Translation?

NPT Translation 20 yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin lider tercüme bürolarından bir tanesidir. Onlarca uluslararası ve ulusal dev şirketle iş ortaklığı yapmakta olan firma kurumsal müşterilerine sunduğu avantajlarla da sektöre yön veren firma unvanına sahiptir. Acil tercüme, hızlı kargo, süresiz çeviri arşivi gibi eşsiz özelliklerle hizmet veren NPT Translation, tercümelerden doğacak zararların telafi edilmesi için yaptığı tercümeleri Ray Sigorta anlaşması ile sigortalamaktadır.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?