FARSÇA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Farsça Tercüme Hizmetleri

NPT Translation Bürosu profesyonel ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile Farsça tercüme hizmeti vermektedir.

Farsça İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan bir dildir. Birçok ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan ülkelerde 100 milyon kişinin anadili olarak bilinmektedir.

Yüzyıllar boyu Farsça kullanılmakta ve zaman içerisinde önemli bir kültür dili halini aldığı görülmektedir. Halen pek çok kaynakta kökeni bu dilden kelimeler kullanılmaktadır. Bu yüzden de Farsça tercüme etmek doğru telaffuz edebilmek önemlidir.

Farsça-Türkçe Tercüme

Farsça Eski, Orta, Klasik olmak üzere değişimler göstermekte Farsça çevirisinin doğru yapılması önemlidir. İşinin uzmanı olmayanlar tarafından yapılan tercümeler çok sağlıklı olmamakla beraber istenilen sağlıklı bilgiyi vermez. Ülkemizde eğitim görmüş her iki dili de anadili gibi konuşan yeminli tercümanlarımız noter onaylı çevirilerinizi kolaylıkla yapacaklar size eksiksiz evrakları sunacaklardır.

Türkçe-Farsça Tercüme

Çalışanlarımız alanında uzman anadili Farsça olan yada ülkemizde isim yapmış üniversitelerin Filoloji bölümünden mezun olup, en az, 8-10 yıldır bu iş üzerine çalışan yada ihtisasını tamamlamış her iki dilde de sorunsuz konuşan, yazan ve okuyan farsça tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız çevirilerini tamamladıktan sonra üst yönetimimizde bulunan anadili Farsça olan yetkili personelimiz tarafından tekrar metinleriniz kontrol edilmektedir. Tercüme büromuzda Ticari, Tıbbi, Hukuk, Teknik, Finans, Bilimsel ve Akademik, sanatsal metinler, web sitesi, yazışma, katalog, kitap, ihale ve sözlü çevirileriniz her şekilde hızlı ve uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

NPT Translation Farsça Çeviri Hizmetleri

Firmamız birçok noterle anlaşmalı çalışmaktadır. Bu sayede tercüme hizmetlerimiz son derece hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız ayrıca kişisel resmi işlerde de deneyimi sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Nikah tercümanlığı, evlilik cüzdanı tercümesi, ehliyet çevirisi gibi resmi evrak çevirilerinde ülkemizin 1 numaralı çeviri bürosudur.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?