Bize Yazın

HAKKIMIZDA

Kurulduğumuzdan bu yana birçok insana ve firmalara çeviri konusunda hizmet vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir tercüme bürosu için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…
2017’den beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay olmadığını anladık.
NPT Translation için kısaca; İstanbul’da çeviri konusunda uzmanlaşmış bir büro diyebiliriz.
Peki NPT Translation, diğer çeviri bürolarından neden farklıdır?
Çünkü;
Her şeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. NPT Translation ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir çeviri bürosunun yapmadığı kadar çok çeviri alanındaki yenilikler, yeni teknolojiler ve gelişen BDÇ araçları gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
” Yaptığımız yazılı ve sözlü çevirilerimize çok güveniyoruz.”
Çeviri mesleği diller arası köprü vazifesi gördüğünden işimizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ve bu köprünün yıkılmaması için temellerini sağlam ekiple atıyoruz. Konsolosluk akredite tercümanları, yeminli ve adli bilirkişi tercümanlarımız ve teknik, hukuki, tıbbi vs. gibi bir çok alanda ihtisas sahibi tercümanlarımız ile ihtiyaçlarınıza uygun olacak doğrultuda çalışıyoruz.
“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm tercümanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyor, verilen süre için de çevirilerinizi teslim ediyoruz.

Elbette NPT Translation’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?