Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

İdari Şartname Tercümesi

NPT Translation deneyim ve alanında uzmanlaşmış tercüman kadrosu ile idari şartname tercümesi hizmeti vermektedir.

Firmamız sahip olduğu konusunda uzman çevirmen kadrosu ile idari şartname tercümesi hizmetini kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. NPT Translation bir çok yerel firma ve küresel bazda ünlü marka ile iş ortaklıkları gerçekleştirmiştir. Buna göre sadece tercüme hizmetlerinde değil, idari konularda da bilgili ekiplere sahip olduğumuzu belirmekten mutluluk duyarız.

İdari Şartname Nedir?

İdari şartnameler ihalelerin hangi idari hususlara dayanılarak yapılacağını belirten kurallardır. Şartnameler idari ve teknik olmak üzere ikiye ayrılır. İdari şartnameler ihale dosyalarında idari hususların belirtildiği kurallar teknik şartnameler ise o ihaleden tam olarak ne beklendiğini açıklayan kurallar bütünüdür.

Bu şartnamelerin örnekleri kamu ihale kurumunda bulunur. İhaleye katılan firmalar ihale başlamadan önce dosyalar üzerinde idari şartnameyi esas alırlarken hale başladıktan sonra teknik şartnameyi esas alırlar.

İdari Şartname Çevirisi Nedir ?

Bu idari şartnameler hem yurt içi hem de yurt dışı firmaları için de hazırlanır. Eğer hazırlanan ihaleye yabancı bir firma da katılıyorsa o idari şartnamenin katılımcı firmanın resmi diline veya ortak dil olan İngilizceye tercüme edilmesi gerekir. Bunun için de çok ciddi bir tercümeye ihtiyaç duyulur. Çünkü bu şartnameler de yapılacak en ufak bir yanlış milyon dolarlık ihalelerin seyrine etki edebilir. Bu nedenle idari şartname tercümesi en doğru şekilde yapılmalıdır. Bunun için işinde uzman tercümanlara ihtiyaç vardır.

Biz yıllardan süregelen deneyimimiz ve işinde uzman çevirmenlerimiz ile bütün idari şartnameleri en doğru şekilde en kısa zamanda tercüme etmekteyiz. Sadece idari şartname tercümesi değil aynı zamanda teknik şartname tercümesi de yapmaktayız. İhalelerde en ufak bir problem dahi yaşamak istemeyenler için biz en iyi tercihiz. Yabancı dil bilmek tercüme için yeterli değildir. O dili o dilin ana yerinde öğrenmiş olmak da gereklidir.

NPT Translation deneyimi, alanında uzman ekipleri ve noter anlaşmaları ile kurumsal müşterilerin tercüme işlemlerini hızlandırmak için çalışmaktadır. NPT Translation hızını, kalitesini ve güvenilirliğini tecrübe etmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?