İSVEÇÇE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

İsveççe Tercüme Hizmetleri

İsveççe Tercüme Deneyimi ve Profesyonel İsveççe Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli İsveççe Çeviri Hizmetleri

İskandinav kökenli uluslar arası şirketlerde ve resmi işler belgeler ve konuşmalar için tercüme’ye ihtiyaç vardır. İskandinav ülkelerinden olan İsveç de bize uzak bir ülke olmasına rağmen son yıllarda onlarla daha çok ticaret yaptığımız için çeviri işlerini Tercüme Büroları aracılığı ile çözerler.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

İsveççe-Türkçe Tercüme

Bu ülkelerle çalışan ve iletişimi sağlayan deneyimli bilgili tercümanların üst seviyede dil bilgilerinin olması için Yeminli Tercüman olmaları aranır. Başarılı İsveççe Tercüme yapacak tercümanlar işe alınarak ülkeler arası ticaretleri, belgeleri önemli evrak yazılarını çevirerek şirket işlerinin yönetilmesine katkı sağlarlar. Her türlü alanda İskandinav dillerini iyi bilen tercümanların önemi İngilizce gibi gittikçe artmaktadır.

Türkçe-İsveççe Tercüme

Özellikle Erasmus gibi okullarda düzenlenen projelerde İskandinavya ülkelerine gidecek öğrencilerin evraklarını okul iletişimlerinin özellikle İsveç ülkesi için tercümanlar yöneterek İsveççe Çeviri yaparak onlara yardımda bulunurlar. İngilizce bilmeyen yada bilinse bile karşı tarafın bilmemesiyle bu dilleri iyi bilen ve çeviren kişilere gerek mutlaka olur. Bu kişilerin az yada yarım yamalak dil bilen insanlardan değil üst derecede iyi dil bilen ve deneyimli kişilerden tercümanlık görevlerine getirilmeleri gerekir. Yoksa yarım yamalak dil bilen ve karşı tarafın dediklerini, yazdıklarını yada bizimkileri eksik ve yanlış çeviren tercümanlar istenmeyen büyük problemlere neden olabilir.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?