Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Kullanım Kılavuzu Çeviri Hizmeti

NPT Translation, kullanım kılavuzu çeviri dosyanızı zamandan yararlanmak ve sizi en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına uzman kadrosuyla çalışıyor.

Tüm dillerde yeminli tercümenin dışında, web broşür, el ilanı, katalog, makale çevirilerinizde de sizlere yardımcı oluyor. el ilanı tercümesi, katalog tercümesi, broşür tercümesi dosyalarınızda yer alan tüm bilgileri istediğiniz dile uygun şekilde doğru anlamı kullanarak çeviriyoruz.

Kullanım Kılavuzu Çevirisi Nedir?

Ülkelerin, ithalatla gelen ürünlerin satışları konusunda farklı farklı kuralları vardır. Buna göre bir çok ülke, en basit ürünlerde dahi kullanım kılavuzu bulunmasını ister. Özellikle insana verilen değerin yüksek olduğu ülkelerde otoriteler, ithal edilmiş ürünler nedeniyle vatandaşlarının zarar görmesine sert tepkiler gösterebilmektedir. Bu nedenlerle bir çok üretici firma, ürünleri için kullanım kılavuzu hazırlamakta ve bu kılavuzları, ürünlerini ihraç ettiği ülkelerin diline tercüme ettirmektedir.

Neden NPT Translation?

NPT Translation, deneyimi ile sektörün lider ve öncü çeviri ofislerinden biridir.  Sahip olduğumuz tecrübe süresince dünyaca ünlü bir çok markaya tercüme hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Sahip olduğumuz kurumsal deneyim sayesinde müşterilerimize eşsiz özellikler sunmaktayız. Bu özellikler;

Acil tercüme – Kurumsal müşterilerine acil tercüme hizmeti sunarak kurumsal müşterilerimizin gerekli durumlarda acil bir şekilde tercüme hizmeti almalarına ve mağdur duruma düşmemelerine imkan verir.

Hızlı teslimat – Acil tercümede olduğu gibi firmamız hızlı teslimat özelliği ile tercüme edilmiş belgeleri tam zamanında müşterilerimize ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Sigortalı tercüme – Vermiş olduğu tercüme hizmetlerini Ray Sigorta tarafından sigortalayarak müşterilerinin görebileceği zararlara karşı koruma sağlamaktadır.

Süresiz arşivleme – Firmamız tercüme edilen belgelerin süresiz bir şekilde arşivlenmesine olanak tanır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duydukları belgelere istedikleri zaman ulaşması sağlanır.

Gizlilik sözleşmesi – Gerekli durumlarda gizlilik sözleşmesi yaparak tercüme içeriklerinin gizli kalmasını sağlamaktadır. Buna göre gizli içeriklerin firmamızdan dışarı sızması mümkün değildir.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?