LİTVANYACA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Litvanyaca Tercüme Hizmetleri

NPT Translation Hizmetleri firması uzman çevirmen kadrosu ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Litvanyaca Tercüme hizmetleri vermektedir.

Litvanya, ülkemizle olan ticari anlaşmaları bakımından görece olarak daha az ilişki kurulan Doğu Avrupa ülkelerinden biridir. Bu nedenle tercüme konusunda da diğer dillere göre Litvanyaca daha az ihtiyaç duyulan diller arasındadır. Tercüman bulma konusunda sıkıntı çekilen diller arasında Litvanyacanın da bulunma sebebi budur. NPT Translation olarak 52 resmi dilde hizmet vermekteyiz.

Litvanya’dan ülkemize ziyarete gelmiş ya da yerleşmeye karar vermiş kişilerin resmi evraklarını, apostilli ve noter onaylı bir şekilde, yeminli tercümanlarımız tarafından çevirebiliyor, tercüme nedeniyle herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz. NPT Translation, %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin olumsuz durumlarla karşılaşmasının önüne geçebiliyoruz.

 

Litvanyaca Türkçe Tercüme

Litvanyacadan Türkçeye resmi evrak çevirileri standart prosedür ile yapılabilmekte, apostil onaylı ve ya noter tasdikli çeviri hizmetleri verilebilmektedir. Teknik, akademik ya da tıp çevirileri yapabilmek için Litvanya kültürünü iyi tanımak, kelimelerin, cümle kalıplarının ve deyimlerin anlamını bilmek, terimlere hakim olmak gerekmektedir. Tüm bu özelliklerin yanında yapılacak çevirinin alanı ile ilgili bilgi sahibi olan bir tercümana ihtiyaç vardır. Aksi halde terimlerin anlamları yanlış çevirilebilir. NPT Translation başarılı bir şekilde akademik ve teknik çeviriler yapabilmektedir.

 

Türkçe Litvanyaca Tercüme

Tam tersi şekilde Litvanyaca dilinde belgelere ihtiyacınız da olabilmektedir. Türkiye’den Litvanya’ya bir çok kişi değişim öğrencisi olarak gitmektedir. Bu gibi durumlarda çeşitli resmi belgelerin Litvanyaca çevirisi gerekmektedir. Ayrıca apostil ve noter tasdikli tercüme konusunda Türkiye’nin lider kuruluşu olan NPT Translation, müşterilerimiz doğru bir şekilde yönlendirerek herhangi bir sorun yaşamalarının önüne geçmektedir.

Ticari anlaşmalarda da Litvanyaca çeviri gerekebilmektedir. Sahip olduğumuz yüzlerce firma referansı ile hizmetinize hazırız. NPT Trasnlation dünya çapında dev firmalarla tercüme anlaşmaları yapmıştır ve çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?