ÖZBEKÇE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Özbekçe Tercüme Hizmetleri

Özbekçe Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Özbekçe Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Özbekçe Çeviri Hizmetleri

Özbekçe tercüme göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte sizlerin yanlış tercümanlara bu işi yaptırmanız başınıza büyük sorunlar açabilir. Yeminli tercümanın bir başka özelliği ise sizinle yapacağı görüşmelerde çevireceği konunun gizliliği olacaktır. Yeminli tercümanın Hipokrat yemininden farksız yeminleri bulunmaktadır. Bu sayede kim olursa olsun hangi konuda olursa olsun sizlere gereken tercüme hizmeti vermekle yükümlüdürler. Ama doğru ama yanlış sizler bu yeminli tercümanları doğru analiz edip doğru kişiyi bulduğunuzda sizin için işler çok daha kolay yürüyecektir. Tercüme bürosu sahibi olan bir tercüman ile artık belgeleriniz hem güvenilir hem de en doğru şekilde karşı tarafa iletilecektir. Özbekçe yazılarınız, resmi ve kişiye özel olarak hazırlar ve gerekli bilgiler en sade ve doğru şekilde çevirisi yapılarak karşıya iletilir. Özbekçe tercüme edilecek cümlelerin yalınlığı çok önemlidir. Anlam kargaşasına yol açmaması gerekir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

 

Özbekçe-Türkçe Tercüme

Özbekçe çeviri işlerinizi NPT Translation Bürosu’na gelerek yeminli tercümanlar aracılığı ile en doğru şekilde yapabilecek ve işlemlerinizi en uygun kriterlerde halledeceksiniz. Herhangi bir ödev ya da resmi evrakta size yeminli tercümanların yardım etmesi gerektiğini unutmayalım.

 

Türkçe-Özbekçe Tercüme

Çağdaş dünyada iş adamları birçok mail ya da postayı kişi ya da tüzel kişilere yollayacağı evrakları birçok dile çevirmek zorundadırlar. İnsanların birçoğu Özbekçeyi bilmemekle beraber bu çevirileri nasıl yapacaklarını düşünmektedirler. Ancak yeminli tercümanlar bu iş için biçilmiş kaftan durumundalar. Sizler de bu tercümanlar ile istediğiniz belgeyi onlara çevirisini yaptırarak gerekli yerlere gönderebilirsiniz.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?