RUMENCE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Rumence Tercüme Hizmetleri

Rumence Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Rumence Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Rumence Çeviri Hizmetleri

Rumence Avrupa’da yaklaşık 20 milyon kişi tarafında konuşulan oldukça yaygın bir dildir. Elbette Romanya’nın resmi dilidir ancak aynı zamanda Aralık 2013 tarihinden bu yana Moldova’nın da resmi dilidir. Romanya ve Moldova’da kullanılan Rumence aynıdır , yalnızca aksan farkı vardır. Bu iki ülke haricinde Ukrayna ve Bulgaristan’da da Rumence yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ülkelerin hepsiyle Türkiye’nin çok yakın ilişkileri vardır. Dolayısıyla , Rumence tercüme yapabilmek Türkiye’de oldukça avantajlı bir durumdur. İş dünyası için Romanya yatırım yapmak ve oradaki ihalelere girmek için çok cazip bir ülkedir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Rumence Türkçe Tercüme

Bir tercüme bürosu ile çalışmak her zaman için, güvenilir iş yapmak demektir. Romanya ya da Moldova ile iş yapacaksanız kesinlikle tercüme evraklarınızı profesyonel kişilere teslim etmenizi öneriyoruz. Romanya artık bir AB ülkesi ve Türkiye’ye vize uyguluyor. Bu yüzden de bu ülkeye gidecek olan vatandaşların sıkça konsolosluk işleri oluyor.
İngilizce

Türkçe Rumence Tercüme

Avrupa Birliği ülkeleri vize verirken pek çok evrak istiyor ve ikili görüşmelerde de pek çok soru soruyor. Bu vizeyi alabilmek için evrak ibrazında yeminli tercüman ile çalışmanız vize almanızı kolaylaştıracaktır. Bir ülke ile çalışırken insanlara kendi dillerinde hitap etmek çok önemlidir ve dünyanın her yerinde hoşlanılan bir davranış şeklidir. Bu yüzden , Romanya’ya gittiğinizde ya da oradan misafirleriniz geldiğinde yanınızda Rumence çeviri yapan bir tercümanın olması hem ilişkileri güçlendirmenizde hem de hızlandırmanızda size çok fayda sağlayacaktır.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?