SIRPÇA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Sırpça Tercüme Hizmetleri

Sırpça Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Sırpça Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Sırpça Çeviri Hizmetleri

Ülkemizin bulunduğu konum itibariyle komşu ülkelerimizle ilişkilerimiz çok önemlidir. Özellikle Balkanlar bölgesindeki  ülkeler ile yıllardır iyi ilişkiler içindeyiz. Balkan komşuları arasında olan Sırbistan ülkesi de bunların içindedir. Bosna Hersek ile yan yana olan Sırbistan ile iletişim için aracı tercümanların olması önemlidir. Dünyada Sırpça ortak dil olsa da bilmeyen devlet yöneticileri yada kendi diliyle konuşmak isteyenler için Tercüme Bürosu ile çalışan kişilere başvurulur.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Sırpça-Türkçe Tercüme

Bu görevlerde çalışmak için seçilen sıprça tercüman olan kişiler mülakatlara girerek önemli devlet işlerinde çalışmaya hak kazanırlar. Her türlü iletişim, ticaret işleri, lojistik sektörü için Sırbistan ile Sırpça Tercüme yapacak deneyimli ve önemli dil bilgisine sahip kişiler ile çalışılmalıdır. Lojistik de mesela giden  ve gelen malları adetlerini doğru bir şekilde uygulamak ve yönetmek onların en aktif olduğu yerdir.

Türkçe-Sırpça Tercüme

Gelen mailler, mektupları Sırpça Çeviri yaparak doğru ve eksiksiz bir şekilde çevrilerek yetkili kişilere ulaştırmaları lazımdır.Olası yanlış ve eksik çevrilen durumlarda şirket yada devlet için beklenmeyen sorunlara neden olabilir. Özellikle devlet işleri ve çevirileri için iki ülke arasında olumsuz problemler çıkıp tartışmalara neden olabilir. O yüzden tercüme  edecek ve çeviri yapacak kişiyi seçerken mülakat sınavlarına sokarak derecesini test etmeli daha sonra karar verilmelidir.  Deneyimli sırpça tercümanlar sayesinde devlet işleri yada her türlü uluslar arası şirketlerde sorun çıkmayacaktır.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?