SLOVAKÇA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Slovakça Tercüme Hizmetleri

Slovakça Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Slovakça Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Slovakça Çeviri Hizmetleri

Tercüme büroları kişilere ya da kişilerin çalıştığı sektörlere hizmet vermektedirler. ikiye ayrılmaktadır. Bunlar yeminli tercüme ve normal tercümelerdir. Yeminli tercümede büro çalıştırdığı yeminli tercümanlara noterden yemin belgesi çıkartmak zorundadırlar. Bu bürolarda içerisinde yeminli büro olmak ciddi sorumlulukları ve hukuki bağlayıcılıkları beraberinde getirir.  Bir evrakın çevirisindeki yanlışlık veya eksiklik hukuki açıdan farklı durumlar oluşturabilir. Her türlü çeviri işlerinizde yeminli tercüme bürosunu tercih etmeniz daha yararlı olacaktı. Çünkü hem çeviri bürosu hem de tercümana sorumluluk yüklendiğinden işler daha titizlikle yapılacaktır.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

 

Slovakça-Türkçe Tercüme

Çeviri Büroları çeviri yapacakları dili çeviri yapacak kişinin diplomasına göre belirlerler. Slovakça çeviri yapabilmek için ilgili büronun Slovakça diplomaya sahip olan bir kişiye noterden yemin belgesi çıkarttırması gerekmektedir.  Böylece bahsi geçen büro Slovakça tercüme bürosu adını alır. Slovakça Slav dillerinin batı kolunu oluşturmaktadır. Çekçe ile birbirlerine çok benzerler. Çok hızlı konuşulan bir dildir.

 

Türkçe-Slovakça Tercüme

Çeviri bürosu sizden çevirinin hangi diller arasında yapılacağını, kaynak metnin formatını ve çevirinin hangi formatta teslim edileceğine dair bilgiler alırlar. Yapılacak işlemin maliyetinin ne kadar olacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Standart 1000 karakterlik çevirinin fiyatı hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren konularda yapılacak tercüme işlemlerinde deneyimli bir büro ile çalışmak en doğru karar olacaktır. Verilecek hizmetler sadece çeviri işlemi ile mi sınırlı yoksa kontrol işlemi de yapılacak mı? Bu sorulara cevap veren güvenilir büro tercih edilmelidir.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?