Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Altyazı (Subtitle) Tercüme Hizmetleri

NPT Translation altyazı çevirisi konusunda 20 yıllık deneyim ve alanında uzman tercüman kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Önemli hizmetlerimizden biri altyazı çeviri işlemleridir. Altyazı tercümesi işleminde en önemli iki husus doğru ve uyumlu tercüme olması ve altyazının senkronize şekilde ilerlemesidir. Çeşitli konulardaki video klipleri, belgeseller, uzun metrajlı filmler, sanatsal ve kültürel alanlarda tam senkronize halde doğru bir şekilde altyazı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Altyazı Çevirisi Nedir?

Dublaj yapılmamış ya da yapılması pek beklenmeyen önemli videolar, filmler ya da diziler için altyazı tercümesi yapılacak işiniz güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Konuşmaların ekran karelerinde az kalışı ve vurgulanması gereken anlamın aynen verilmesi durumu, altyazı tercümelerinin kolay olmadığını en iyi bir şekilde özetler. Buna karşın tercüme bürosu deneyimli çevirmenlerimiz senkronize uyumunu ve verilmek istenen mesajları, cümle içeriklerini olduğu gibi dizi formatına paralel şekilde tercüme etmektedir.

Duyma ve görme eylemlerinin uyumlu biçimde sergilendiği altyazı çevirilerini çeşitli yabancı dillerde yapmaktayız. Altyazı tercümesi(Subtitle) metin çevirisi ya da eş zamanlı tercüme gereksinimleriniz için 7/24 saat sitemizdeki çeviri bürosu iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Doğru, hızlı ve güvenli çeviri hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Altyazı tercümesi, dijital çeviri öğelerinden biridir. Dijital tercüme hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Neden NPT Translation?

NPT Translation bürosu olarak, deneyimli uzman çevirmenlerimiz eşliğinde müşterilerimize eksiksiz tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme çalışmalarımız çeşitli konu kategorilerinde olup en iyi şekilde yapılmaktadır. Noter tasdikli tercüme, işletme tercümesi, bilimsel çeviri, teknik tercüme, medikal tercüme, hukuki tercüme, finansal tercüme ve pasaport tercümesi gibi çok çeşitli tercüme ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

NPT Translation 20 yıllık tecrübesiyle ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile çeviri hizmeti vermektedir. Tecrübemiz, verdiğimiz hizmetin güvenilirliği, kalitesi ve hızını doğrudan etkilemektedir. Bu sayede yüzlerce kurumsal firma ile iş ortaklığı yapmaktayız. Bunun yanında turistler ve Türkiye’de ikamet eden yabancılara da resmi belge tercümesi, şahitlik tercüme, sürekli tercüman gibi hizmetlerle de çalışmaktayız. Kurumsal müşterilerimiz, öğrenciler, öğretmenler ve öğretim görevlilerine özel fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Ayrıca hizmetlerimize dahil olarak sunduğumuz benzersiz özellikler ile sektörün lider çeviri ofislerinden biri olduğumuzu belirtmekten de gurur duymaktayız.

Altyazı çeviri fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi al formumumuzu doldurunuz.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?