Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Tez Çevirisi

NPT Translate olarak deneyimimizle üniversite öğrencilerine ödev ve tez tercüme konusunda uzman kadromuzla yardımcı olmaktayız.

Üniversite öğrencileri bize tercüme yaptırmak istedikleri ödevleri ve tezlerini bize elden veya iletişim adreslerimize gönderdiklerinde NPT Translate olarak ödev ve tezlerinizi hedef dilden istediğiniz dile en hızlı ve kaliteli bir şekilde çevirmekteyiz.  Kendi alanında uzman tercümanlarımız tarafından, hizmetlerimiz istenilen zamanda tamamlar ve teslim ederiz.

NPT Translate olarak siz değerli öğrencilerimizin eğitimlerinde bizimde payımızın bulunması açısından ödev ve tez çeviri hizmetlerimizde öğrencilere özel indirimli fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

NPT Translate olarak, bünyesinde barındırdığı yeminli tercümanlar ile tez çeviri projenize uygun alanında uzman çevirmenler ile çalışıyoruz . Bu sayede çevirisi yapılacak belgeniz kaliteli ve profesyonelce teslim edlebilmektedir.

NPT Translate Avantajları

Acil tercüme – Kurumsal müşterilerine acil tercüme hizmeti sunarak kurumsal müşterilerimizin gerekli durumlarda acil bir şekilde tercüme hizmeti almalarına ve mağdur duruma düşmemelerine imkan verir.

Hızlı teslimat – Acil tercümede olduğu gibi firmamız hızlı teslimat özelliği ile tercüme edilmiş belgeleri tam zamanında müşterilerimize ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Sigortalı tercüme – Vermiş olduğu tercüme hizmetlerini Ray Sigorta tarafından sigortalayarak müşterilerinin görebileceği zararlara karşı koruma sağlamaktadır.

Süresiz arşivleme – Firmamız tercüme edilen belgelerin süresiz bir şekilde arşivlenmesine olanak tanır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duydukları belgelere istedikleri zaman ulaşması sağlanır.

Gizlilik sözleşmesi – NPT Translate gerekli durumlarda gizlilik sözleşmesi yaparak tercüme içeriklerinin gizli kalmasını sağlamaktadır. Buna göre gizli içeriklerin firmamızdan dışarı sızması mümkün değildir.

Tez Çevirisi Avantajlarından Kimler Yararlanabilir?

NPT Translate eğitime ve öğretime destek vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle öğrencilere olduğu gibi öğretim üyelerine, akademisyenlere ve öğretmenlere tüm avantajlarından faydalanma imkanı sunmaktadır.

Firmamız 20 yıllık deneyime sahip, ülkemizin öncü çeviri firmalarından bir tanesidir. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve en önemlisi de güvenilir hizmet vermektedir. yeminli tercümanlarımız sayesinde tüm resmi evrakların tercümelerini yapabilmekteyiz. NPT Translate anlaşmalı olduğu noterlerle hızlı bir şekilde noter tasdikli çeviri hizmeti sunabilmektedir. Bu sayede işleriniz aksamadığı gibi çeviri hizmetinin kalitesinden de şüphe duymanız gerekmemektedir.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?