TÜRKMENCE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Türkmence Tercüme Hizmetleri

Türkmence Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Türkmence Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Türkmence Çeviri Hizmetleri

Ülkemizde nerdeyse dünyanın tüm ülkelerinin dillerini kusursuzca bilen ve çeviren birçok tercüman vardır. Günümüzde hiç duymadığımız ülkelerin bile tercümanlığını ve çevirisini yapan insanlar vardır. Bu kişiler Tercüme Bürosu tarafında işlere alınır. Ancak uzakta ki ülkelerin dillerini iyi öğrenip tercüme yaparken ülkemizde yanımızdaki komşulara, özellikle türk devletleri ile daha Yeminli Tercüman olanağı sağlamak gerekir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Türkmence-Türkçe Tercüme

Dünyada Türkiye de dahil birçok Türk devleti vardır. Ancak hepsinin dili bizim gibi değildir. Her türlü şivede belli bölgelerde yaşayan birden çok türk devletlerinin her birinin dili farklıdır. Bu yüzden hem Türk olduğumuz için hem de birçok Türk devleti olduğu için bazılarının da komşu olmasıyla Türkmence tercümanların bu alanda yoğunlaşması ve çeviri yapması gerekir. Türk devletlerinden Türkmence için de Türkmence tercüme konusunda çok iyi usta olan bilgili tercümanlar yetişmektedir.

Türkçe-Türkmence Tercüme

Özellikle eski Türk devletlerinden kalan yazıları, eserleri ve kitabeleri anlamak için Türkmence Çeviri bilen ve deneyimli insanlar bu konuda başarılarını göstererek diğer insanlara geçmişten haber getirmelilidirler. Türkmen devlet başkanları ve şirketleri için öncelikle devlet yönetimine sertifikalı iyi bir tercüme bilgisine sahip olduğu belgelerine sahip tercümanlar göreve getirmelidir. Çünkü olası yanlış çeviri yapıldığında özellikle resmi ve devleti işlerde görüşmelerde istenmeyen sorunlar ve yanlış anlaşılmalar ortaya çıkma ihtimali vardır. Daha sonradan çözülmesi zor karmaşık olabilir.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?