YUNANCA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Yunanca Tercüme Hizmetleri

NPT Translation profesyonel çevirmen ekibi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle, hızlı ve güvenilir, sözlü ve yazılı Yunanca tercüme hizmetleri vermektedir.

Türkiye’nin komşu ülkelerinden biri olan Yunanistan ve ülkemiz arasında siyasi, bürokratik ve turizm alanlarında bir çok iletişim gerçekleşmektedir. Yunanistan’a giden bir çok vatandaşımız olduğu gibi Türkiye’ye de bir çok Yunan turist gelmektedir. Bu durum gerek resmi sebeplerle gerek günlük sebeplerle Yunanca bilen tercüman ihtiyacı doğurmaktadır.

Yunanistan ve Kıbrıs gibi ülkelerin yabancı dili olmuştur. Çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Yunanca, Antik ve Modern olmak üzere ayrılmaktadır. Köken olarak birbirlerine dayanırlar. Yunancada yunan alfabesi olarak farklı bir alfabe kullanılmaktadır. Yunanca nesiller boyu kullanımı sürekli olmuş ve tarihi tespit edilebilmiş nadir dillerdendir. Böyle bir dili de tercüme etmek tabi ki özen ve ilgi istemektedir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Yunanca Türkçe Tercüme

Tercüme büromuzda ilk Yunanca, Antik Yunanca lehçeleri, ortak Yunanca, orta çağ Yunancası, çağdaş Yunanca gibi birçok anlamda tercümanlarımızla büyük titizlikle metinlerinizi tercüme ediyoruz. Türkiye’nin en iyi okullarından mezun yada anadili Yunanca olan profesyonel ve bu işi 7-8 yıl gibi bir zamanda mükemmel hale getirmiş tercümanlarımızla çalışmaktayız. Teknik Çeviri, Akademik Çeviri, Hukuki Çeviri, Tıbbi, Ticari çeviriler, Kitap ve Katalog gibi çevirileriniz, Ödev, tez çevirileriniz, Pasaport ve vize başvurularınızda oluşacak tüm çeviri işlemleri gibi noter onayı kapsayan tüm çeviri işlerini yapmaktayız. Ayrıca Sözlü yunanca çeviriler iş anlaşmaları, ticari toplantılar, basın toplantıları ve Mahkeme, noter gibi resmi yerleri kapsayan yeminli tercümanlık hizmeti verilmektedir.

Türkçe Yunanca Tercüme

Profesyonel ve uzman kadrosuyla Yunanca tercümelerimiz çok uygun fiyata verilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarına ve firmalara özel adet kapsamında özel indirimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çok yüksek avantajlarımız vardır. Eksiksiz ve mükemmel anlamda tam not aldığımız Yunanca dilini çevirmek bizim işimiz, vakit kaybetmeyin, getirin biz çevirelim.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?