Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

AB Hibe Programı Çevirisi

NPT Translation deneyim ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş çevirmen ekibiyle AB hibe programı çevirisi hizmeti vermektedir.

Firmamız alanında uzman tercüman ekibiyle kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti vermektedir. NPT Translation kurumsal müşterilerine sunduğu benzersiz hizmetlerle sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Ulusal ve uluslararası ünlü markalarla iş ortaklığı bulunan firmamız referansları ve iş bitiriciliği ile en popüler çeviri ofislerinden biri olmuştur.

AB Hibe Programı Nedir?

Bu program, Avrupa Birliği ülkelerinin ve Avrupa Birliği Aday ülkelerinin yararlanabildiği bir fon olanağıdır. IPA şeklinde adlandırılan “Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı” ülkemizin Avrupa Birliği’ne katılım sürecinin hızlanması ve reformların yapılabilmesi için ayrılan ödenekten sağlanmaktadır.

Bir çok vakıf, eğitim kurumu, üniversiteler, sendikalar ve sivil toplum örgütleri bu ödenekten yararlanabilmektedir. Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılabilmesi için yapılacak reformlara uygun projeler bakanlıklar ve müsteşarlıklar tarafından belirlenir. Bu projeler ise IPA ile maddi olarak desteklenmektedir. AB Hibe Programı bu amaç doğrultusunda gerçekleştirilen hibe programlarının tümünün adıdır.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?