Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Simultane Çeviri Hizmeti

Daha çok uluslararası düzeyde yapılan konferans, sempozyum gibi alanlarda kullanılan eş zamanlı çeviri hizmetine simültane çeviri denir.

Simultane Tercüman Nedir?

Eş zamanlı yani simultane çeviri yapan tercüman konferans veya sempozyumda bulunan konuşmacıları anlık olarak dinler. Yapılan anlık tercüme dinleme kabin içerisinde tercüman tarafından kulaklık, mikrofon gibi teknik ekipmanlar ile yapılmaktadır. Simultane tercümanların tercüme edeceği dili konuşurken diksiyonu düzgün ve ana dili gibi konuşması gerekmektedir.

Simultane Çeviri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Simultane çeviri en fazla uluslararası konferans ve sempozyumlarda kullanılmaktadır. Diğer kullanım alanları ise;

  • Uluslararası hedef bir kitlenin olduğu konferanslar
  • Toplum Çevirmenliği Konuları
  • Medya(Televizyon programları, canlı yayın sunumları)
  • Diplomatik toplantı veya görüşmeler

Kaliteli Ekipman ve Deneyimli Tercümanlar

Simültane çeviri yaptırmak isteyenler için kaliteli ekipmanlarımız, her dilde tercüme yapan personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tercüme yapılırken kullanılan ekipmanların kaliteli olması daha başarılı bir tercüme yapmak için önemli kıstaslar arasında yer almaktadır. Tercümanın başarısı kadar kullandığı aletlerin de kaliteli olması gerekmektedir.

Simultane Çeviride Profesyonel Hizmet

Simultane çeviri hizmetlerini ihtiyacınız var ise bu hizmeti uzmanından almanız gerekir. Simultane çeviriler genellikle önemli toplantı, konferans ve sempozyumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bu nedenler profesyonel hizmet almanız gerektirir. NPT Tercüme Bürosu olarak 20 yıldan fazla süredir simultane tercümanlık alanında tecrübeli ekibimiz ile her dilde hizmet vermekteyiz.

Sözlü çeviri(Simültane) hizmeti almadan önce büromuzda almak istediğiniz simültane çeviri hakkında katılımcı sayısı, hedef dil, toplantının konusu gibi detay bilgileri görüşüp size uygun en kaliteli hizmeti planlamaktayız. İhtiyaç halinde toplantınıza katılacak katılımcı sayısına uygun gerekli teknik ekipman ve sistem kurma hizmeti de vermekteyiz.

Simultane Çeviri Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0541 189 17 97 nolu telefondan veya info@npttranslate.com adresinden ulaşabilirsiniz.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?