Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

NPT Translation Tapu Tercümanlığı

Firmamız alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde tapu tercümanlığı hizmeti vermektedir.

Tapu çevirmenliği tercüme ofislerinin sıkça ihtiyaç duyulduğu bir hizmet türüdür. NPT Translation çalışma hayatında bir çok kez tapu çevirmenliği hizmeti vermiştir. Bu bağlamda sektörün önce firmalarından olan NPT Translation tapu tercümanlığı konusunda oldukça deneyimlidir.

Anlaşmalı olduğumuz noterler sayesinde hızlı bir şekilde tasdikli çeviri işlemlerini halledebildiğimiz gibi yeminli tercümanlarımız da güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin tamamlanmasını sağlamaktadırlar.

 

Tapuda Tercümalığı Nedir?

Satış günü satıcı, alıcı ve tercüman tapu dairesinde bir araya gelir. Tapu memurunun soracağı soruları iyice anlayarak yabancı kişiye tercüme eder. Satış işlemine konu olan gayrimenkuller genelde yüksek meblağlı olduğundan tercümanın tapudaki devir sırasında hiçbir şeyi atlamadan, büyük bir titizlikle tercüme etmesi gerekir. Örneğin satış meblağının alıcı tarafından ödendiği, alıcının gayrimenkulü tapudaki bedelden aldığı gibi hususlara tercüman tarafından netlik kazandırılmalıdır. Tapuda görev alacak tercüman kesinlikle tarafsız olmalı ve görevini titizlikle yerine getirmelidir. Aksi taktirde geri dönülmesi imkansız bir durumun yaşanmasına sebep olabilir.

 

Neden NPT Translation?

Firmamız 5 yıllık çalışma hayatında bir çok kez tapu tercümanlığı yapmış alanında uzman çevirmen kadrosuna sahiptir. Deneyimimiz ve sahip olduğumuz benzersiz özellikler NPT Translate’i sektörün lider tercüme ajanslarından biri haline getirmiştir.

%100 Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, sigortalı tercüme imkanı sunmaktadır. Buna göre müşterilerimizin verdiğimiz tercüme hizmetleri sebebiyle herhangi bir zarara uğramalarının önüne geçilmektedir.

NPT Translate’de verilmiş olan çeviri hizmetleri süresiz arşivlenmektedir. Bu sayede gerektiği durumlarda daha önce tercümesi yapılmış evraklarınızı tekrar talep edebilir ve elde edebilirsiniz. Bu sayede kaybolan evraklarınız dert olmaktan çıkarlar.

Firmamız hızlı ve acil çeviri hizmetleri sunmaktadır. Gerektiği durumlarda NPT Translate, acil çeviri işlemlerini kısa zamanda tamamlayarak hızlı teslimat sistemi ile ihtiyaç duyduğunuz tapu çevirisi belgelerini sizlere ulaştırabilmektedir.

 

Tapu Tercümesi Fiyatı Nedir?

Tapuda tercümanlık yapacak tercümanın fiyatı tercümanı tedarik eden tercüme bürosu tarafından belirlenir. Federasyon üyesi tercüme bürosu federasyonun belirlediği tarifeye göre tapu dairesinin uzaklığını da hesaba katarak tercüme hizmetinin fiyatını belirler. Daha detaylı bilgi almak için Fiyat teklifi alabilirsiniz.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?