Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

İhale Dosyası Çeviri

NPT Translation deneyim ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleriyle ihale dosyası çeviri hizmetlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde vermektedir.

Firmamız kurumsal müşterileri ile yapmakta olduğu iş ortaklıkları ile 20 yıllık çalışma deneyiminin de etkisiyle ihale dosyası çeviri hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca firmamız ihaleler ve ihale çevirileri konularında hukuksal ve idari bilgilere sahip ekiplere sahiptir. NPT Translstion bir çok markadan yerel firmalara kadar geniş bir yelpazede kurumsal müşterilere sahiptir.

İhale Dosyası Nedir ?

İhaleler belirli bir kamu hizmetinin özel kişilerce yürütülmesi amacıyla bir özel kişi ile kamu kurumu arasında yapılan özel hukuk sözleşmeleridir. İhaleler genellikle büyük şirketlerin katıldığı ihale usullerine göre yürütülmektedir.

Ülkemizde birçok ihale usulü vardır. Bunlar açık ihale usulü, belirli kişiler arasında açık ihale usulü, kapalı teklif usulü, belirli kişiler arasında kapalı teklif usulü, pazarlık usulü ve yarışma usulleridir. Bu usullerin belirlenmesi kamu ihale kanunu ve devlet ihale kanununa göre yapılır. İhaleler sadece yerli değil aynı zamanda yabancı firmalar tarafından da alınabilir. Yabancı firmalar da diğer yerli firmalar gibi bu ihalelere katılır ve eğer ihaleleri kazanırlarsa bu görevi kendileri üstlenmiş olurlar.

İhale Dosyası Tercümesi Nedir ?

Yabancılarla yapılan ihale sözleşmeleri ile veya yabancı ülkelerde yapılan ihale sözleşmeleri için ihale dosyalarının ihalenin yabancı tarafının diline de tercüme edilmesi gerekir. Veya ihalede Türk tarafı ihaleci ise yabancı ülkelerdeki bu ihale dosyalarının Türkçeye çevrilmeleri gerekir. Bunun için yapılması gereken ihale dosyası tercümeleri ile bu ihaleleri her iki dile de çevirmektir.

Bunun için çok ciddi bir yabancı dil çeviri deneyimi olması gerekir. İhale dosyalarında kullanılan terimlerin çevrilebilmesi için çok üst düzey yabancı dil eğitimi almış olmak gerekir. İhale dosyası tercümeleri için en üst düzeyde İngilizce eğitimi almış çalışanlarımız ve yıllardan beri süregelen bilgi birikimimiz ile her türlü ihale dosyanızı tercüme etmeye hazırız.

NPT Translation kurumsal müşterilerine sağladığı bir çok avantaj ile hizmet vermektedir. Bunlar arasında ucuz tercüme, acil çeviri, hızlı teslimat, sigortalı tercüme, gizlilik sözleşmeleri gibi özellikler bulunmaktadır. Firmamız bu özellikleri ile Türkiye’nin lider konumunda bulunan tercüme ofislerinden biridir.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?