Fiyat Teklifi Alın

Fiyat Teklifi verebilmemiz için belgelerinizi görmemiz gerekmektedir.Lütfen belgelerinizi yükleyiniz!

Kitap Çevirisi

NPT Translation 52 resmi dilde, alanında uzman kadrosu ile kaliteli ve hızlı bir şekilde kitap çevirisi hizmeti vermektedir.

Firmamız %100 müşteri memnuniyetini benimsemiş, deneyime sahip ve sektörün önde gelen çeviri firmalarından biridir. Yüzlerce ulusal ve uluslararası ünlü marka ile yapmış olduğumuz iş ortaklıkları ile deneyimimizi güçlendirmiş bulunuyoruz. NPT Translation, kaliteli, güvenilir ve hızlı tercüme hizmeti vermek adına uluslararası markalara, yerel firmalara, gerçek kişilere ve bir çok eğitim kurumuna tercüme hizmeti vermektedir.

Kitap Tercümesi Nedir?

Kitap çevirisi bir kitabın yazıldığı dilden diğer dillere çevrilerek, diğer dilleri kullanan insanların da kitaptan faydalanmasını sağlamaktır. Kitap tercümesi bütünlük isteyen tek bir tercüman ya da ekiplerce terminoloji oluşturularak yapılması gerekli olan sistemli işler bütünüdür. Özellikle aynı yazardan çıkan birden fazla kitabın konuları farklı bile olsa diğer kitaplarında kullanılan dile sadık kalarak çevrilmesi gerekmektedir.

Bir kitap tercümesi sadece kitapta geçen kelimelerin, anlamların, cümlelerin direkt olarak başka bir dile aktarılması demek değildir. Kitap çevirisi yapılabilmesi için tercümanın kitabın konusuyla alakalı oldukça iyi bir bilgi seviyesine ve her iki dile de ana dili gibi hakim olmasına ihtiyaç vardır. Aksi halde kitapta anlatılan bir çok şey anlamsız bir şekilde diğer dillere aktarılacaklardır.

NPT Translation Kitap Tercüme Hizmeti

Firmamız, kitap çevirilerinde tercüme ekipleri kullanmaktadır. Hazırlanan terminolojileri sadece tek bir yazarda kullanmaktayız. Bu sayede her yazarın faklı terminolojilerle doğru bir şekilde çevrilmesi sağlanmaktadır.

Her dilde ve her konuda roman, şiir, teknik, edebi, vb. kitaplarınızın tercümeleri, konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız ile verdiğimiz tercüme hizmetimizdir. Çeviri alanında pek çok şirket, pek çok çeviri bürosu bulunmakta ama yine de kaliteli  kitap çevirisi ihtiyacı bir türlü karşılanamamaktadır.

Gizlilik ilkesine verdiğimiz önem, işlerin zamanında teslimi ve aktif ekiplerimiz gün geçtikçe daha da adı duyulur ve aranır olmamıza sebep olmuştur. Kitap tercümesi alanında araştırma sonuçlarında bize gelen müşterilerimizin memnuniyeti, görev ve sadakat bilincimizle kendimizi daha da geliştirme isteğimizi ve ülkemizde ileri gelen çeviri büroları arasında adımızı duyurma isteğimize sebep olmuştur.

Ekiplerimizin sistemli, düzenli ve uyumlu çalışmaları sonucunda ortaya çıkan edebi ya da farklı içeriklerdeki eserlerimizde yüzde yüz memnuniyeti garantiliyoruz. Vaktinde yetişen, kaliteli ve temiz yapılan tercümelerimiz bizi aranan bir ofis olma niteliği kazandırmıştır. Çevirilerinde tutarlılık ve kalite arayan müşterilerimiz için kapımız her adim açıktır.

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Şahkulu Mahallesi Tımarcı Sok. No: 3 İstanbul-Beyoğlu  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?