FRANSIZCA TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Fransızca Tercüme Hizmetleri

NPT Translation deneyimi ile kaliteli, hızlı, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile Fransızca Tercüme hizmeti vermektedir.

Günümüzde birçok eser birçok dile çevrilebilir. Fransızca’dan çevrilen eserlerin sayısı oldukça fazladır. Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkelerin de klasik eserleri ve modern eserleri oldukça ilgi görmektedir. Özellikle Fransa yemek kültürü ve Fransızca yazılan oyunlar için Fransızca tercüme önemli bir yere sahiptir.

Fransızca Türkçe Çeviri

Kitap kurtları iyi bilir ki bir kitabı baştan sona çevirmek oldukça zordur. Kitapta anlatılanların harfi harfine ve aynı duyguyu verecek kelimelerle çevrilmesi ancak tecrübeli kişiler tarafından yapılabilmektedir. Kitap, dergi, makale gibi birçok konuda çeviri yapan Fransızca tercümanlar işlerini, çalıştıkları tercüme bürosu aracılığı ile alır. Tercüme bürosu kişilerce özel olduğu gibi bünyesinde birçok çevirmeni de barındırabilir. NPT Translation ülkemizde en bilinen, öncü ve lider tercüme bürolarından biridir. Sahip olduğu 20 yıllık deneyim sayesinde teknik çeviri ve bilimsel çevirilerde olduğu gibi edebi çeviri hizmetlerinde de kaliteli ve güvenilir çalışmayı hedeflemiştir.

Türkçe Fransızca Tercüme

Çevrilen makaleler, dergiler, kitaplar, şiirler dışında çevrilmesi yeminli olan belgeler de vardır. Çoğu belge günümüzde yeminsiz olarak çevrilir. Yeminli olarak çevrilen belgeler genellikle kişisel bilgileri içeren belgeler, not dokümanları, hukuki belgeler şeklinde sıralanır. Bu belgeleri çevirmek için >yeminli tercüman gerekmektedir. Yeminli tercümanlar genellikle devlet daireleri ve üniversiteler tarafından tercih edilir. Genellikle yeminli tercümanlık yapan kişiler ve tercümanlar Türkiye Çevirmenler Derneği üyesidir.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?