LATİNCE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Latince Tercüme Hizmetleri

Latince Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Latince Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Latince Çeviri Hizmetleri

Ülkemizde tercüme işleriyle ilgilenen az sayıda insan bulunmakta. Bunlardan bazıları da yeminli tercüman olmakla beraber bizlere gereken işlerimizde yardımcı olarak ilk kişilerdir. Tercümelerimizi bu kişiler aracılığı ile yaparak gerekli kişi yada kurumlara iletmemiz mümkün olacaktır.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Latince-Türkçe Tercüme

Örneğin Latin bir ülkede gerekli olan bir belgeyi çeviri yaparak bize en doğru şekilde aktarması gereken kişiler yeminli tercüman olarak karşımıza çıkar. Tercüme bürosu’na bağlı tercümanlar gereken çeviri desteği sunarak müşterilerin resmi belgelerinde çeviri büroları aracılığı il tercümanlık hizmeti verir. Latince tercüme yapabilen kişiler sayesinde Latin alfabesine çevrilmiş belgelerimizi ve ya Latinceden Türk alfabesine çevrilecek kelimeleri çevirmede bize Latince yeminli tercüme yardımda bulunacaktır. Latince çeviri yaptıran kişiler genellikle doktorlar olmaktadır. Çünkü tıp dilinde oldukça fazla Latince kelimeler geçmektedir. Bu işi yapacak kişilerin yeminli olmasının önemi gereken belgenin karşı tarafa doğru bir kelime yapısı ve cümle içeriği ile iletilmesinden geçer. Yeminli tercümanın hata yapma olasılığı oldukça azdır. Bunun için yeminli Latince tercüman aracılığı ile sizlere gereken incelik ve dürüstlük ile çevirilerinizi en içten ve samimi yapmak zorundadır.

Türkçe-Latince Tercüme

Tercüme hizmeti aldığınız firma alanında profesyonel değil ise, size maddi yada manevi zararlar verebileceği ortadadır. Bu duruma düşmemek için NPT Translation Bürosu’nu tercih edin.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?