KÜRTÇE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Kürtçe Tercüme Hizmetleri

Kürtçe Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Kürtçe Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Kürtçe Çeviri Hizmetleri

Birçok yeminli tercüman arkadaşımızla, hizmet bekleyen vatandaşlara yardımcı olan 20 yıllık tercüme firmasıyız! Kürtçe gün geçtikçe farklılaşan Ortadoğu diplomasisinde Kürt diline başvurmadan başarılı olmak çok zor. Devlet bile artık bu bölgede görev yapacak personel seçiminde Kürtçe bilen vatandaşları ön plana almakta. Bizler de bu konunun öneminin farkına vararak, ister diplomatik anlamda, ister eğitim anlamında sizlere Kürtçe tercüme ve Kürtçe çeviri konusunda yardımcı oluyoruz.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Kürtçe-Türkçe Tercüme

Türkiye’de gün geçtikçe daha önemli bir konuma gelen Kürt dili, günümüzün inkar edilemez realitelerinden biri. Artık devlet okullarında da seçmeli ders olarak okutulan Kürtçe, kimi özel okullarda eğitim dili olma yolunda gidiyor. Tercüme büromuz Kürt dilinin yükseliş göstermesini göz önünde bulundurarak Türkçe’den Kürtçe’ye tercüme, Kürtçe’den-Türkçe’ye tercüme hizmetlerine de başlamıştır. Onlarca dili bünyesinde barındıran tercüme bürosu, Kürtçeyi de bünyesine katarak Ortadoğu’yu daha iyi anlayabilmeniz adına sizlere yardımcı oluyor.

Türkçe-Kürtçe Tercüme

Yazılı metinlerinizin Türkçe’den Kürtçe’ye çeviri veya Kürtçe’den Türkçe’ye çeviri konusunda, sağlam dilbilgimizle ve özverili bir çalışmayla, hizmet bekleyen vatandaşların yardımına koşuyoruz. Gerçekleşecek herhangi bir toplantıda, konferansta, yemekte ve buluşmada, yaptıkları işte çok başarılı olan çevirmenlerimiz ile, Kürtçeden Türkçe’ye tercüme ve Türkçe’den Kürtçe’ye tercüme yaptığımızı anlık tercümelerimizle, vatandaşların bulundukları ortamdan kopmadan dinleyicilik ve konuşmacılık yapmasını sağlıyoruz.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?