NORVEÇÇE TERCÜME

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

Norveççe Tercüme Hizmetleri

20 yıllık Norveççe Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Norveççe Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Norveççe Çeviri Hizmetleri

Dünyada her ne kadar İngilizce ortak dil olsa da özellikle devlet işlerinde uluslar arası şirketlerde özellikle lojistik şirketlerinde dünyada çoğu ülkenin dillerini bilen tercümanlara gerek vardır.Özellikle ticaret anlamında çok önemli rol oynayan tercümanlar Tercüme Bürosu ile birlikte çalışırlar. Bu tercümanların en üst düzeyde dil bilmeleri gerektiğinden tercüme sınavlarına girerek Yeminli Tercüman olmaları önemlidir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Norveççe-Türkçe Tercüme

Kendi komşularımızla iletişimde olduğumuz gibi dünyanın her yerinden ithalat ihracat ve lojistik yapıldığından bizim ülkemizden çok uzak ve yabancı ülkeler için bile tercümanların olması şarttır. Mesela Norveççe Tercüme yapacak insanların olması lojistik şirketinde normal İngilizce bilenlere göre üstün olduğunu gösterir.  Özellikle sık öğrenilen dillerden olmayışıyla daha farklıdır. Norveççe akla gelen her şey tercümanlar tarafından çevrilir ve yetkili kişilere ulaştırılır. Aradaki geçen diyalogları kusursuzca karşı tarafa çevirerek  iletir ve etkin tarafı üstlenir.

Türkçe-Norveççe Tercüme

İletişim, telefon görüşmeleri konuşma gibi sözlü çeviri olduğu aynı zamanda yazılı olarak da çeviriler önemlidir. Norveççe Çeviri Norveççe edebiyatına ait kitapları, romanları da profosyonel tercüman yazarlar tarafından çevrilerek o dili bilmeyen insanlara çevrilir. Dünyadaki çoğu kitap evine de farklı dillere çevrilerek konulur. Bu çevrilen kitaplar sayesinde kültürleri bizden uzak olan romanlarla yeni kültürler, hayatlar öğreniriz. Hiç bilmediğimiz devlet ve onların insanları hakkında bu çeviri kitaplar sayesinde bilgimiz ve dünya görüşümüz olur.

Bilgi Talebi Formu Formu Doldurun Çeviri Hakkında Bilgi Alın

NPT Translation ® 2021

Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

NPT Translation ® 2021 | Adres: Asmalı Mescit mah., İstiklal cad., Terkoz Çıkmazı sok No:1 Terkoz İş Hanı, D:aire 211, Kat 2, 34430 Beyoğlu/İstanbul  | Tel: 0541 189 17 97 | Eposta: info@npttranslation.com

×

Merhaba,

Ben NPT Translation, Sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıdaki Whatsapp sembolüne tıklayarak benimle hemen yazışabilirsin.

× Yardımcı Olmamı İster misin?